Brazilský keratin

Brazilský keratin je přírodní narovnání vlasů nechemickou cestou. Tento proces, který slouží k regeneraci a následnému ozdravění a narovnání vlasů a je revoluční novinkou na evropském trhu.

Brazilský keratin se zažehlením do vlasů za akční cenu 990 Kč - 1 590 Kč (dle délky vlasů) do 31.5.2012
 

Po provedení Brazilského keratinu se vlasy stanou až na dobu tří měsíců ovladatelnější a pružnější. Brazilský keratin je proces na uzdravení vlasů, přičemž zůstává zachována jejich poréznost a bez problémů ho lze aplikovat na všechny typy vlasů.

Nejlepších výsledků lze dosáhnout u značně poškozených vlasů. U regenerace vlasů formou Brazilského keratinu platí, že čím více jsou vlasy zničené, tím viditelnější je efekt po provedené aplikaci. Ženy se slabými nebo jinak narušenými porézními vlasy po provedené aplikaci přípravky pro Brazilský keratin, který proniká do vlasového stvolu, získají opět hebké a zdravé vlasy. Vlasy bezprostředně po provedení kůry zadržují vlhkost, tím se vlas hydratuje a stávají se lesklejší. Výsledky jsou viditelné ihned po provedení. Aplikace má vliv i na následnou úpravu vlasů, neboť se výrazně sníží doba potřebná k její každodenní péči. Po 2-3 měsících dochází k postupnému vymývání, životnost však lze podpořit použitím speciálním šamponů a korektorů.

 

Komu lze Brazilský keratin doporučit?

Všem, kteří chtějí mít zdravé, hebké, rovné a poddajné vlasy, rovněž pro ty, kteří chtějí, aby jim vlasy dorůstaly a přestaly se lámat. Kůra je vhodná i v případě, že vlasů jsou krepaté, kudrnaté, matné nebo vlnité.Celý proces aplikace trvá asi 1,5 – 2 hodiny (v závislosti na délce a hustotě vlasů), kdy je nejprve třeba provést důkladné umytí a odmaštění vlasů a díky cherátotvorným látkám zajistit odstranění zbytků minerálních usazenin z vlasů.