Dámské kadeřnictví v Brně na Vinohradech

Nabízíme Vám kompletní kadeřnické služby v pohodlném domáckém prostředí za přijatelné ceny. Pracujeme s kvalitními vlasovými produkty italské firmy Elgon, Black, Fanola, Inebrya a Schwarzkopf. Pravidelně se zúčastňujeme školení, kde se zdokonalujeme v módních trendech a v novinkách barvení a melírování střihu.

Střih vlasů:
Provádíme kombinací více technik střihů MIX a TOP. Jedná se o prostříhávání vlasů pomocí nůžek, břitvy a efilačních nůžek. Vytvoříme Vám účes ušitý na míru, aby korespondovala s tvarem vašeho obličeje. Stále se zdokonalujeme na různých školení střihů.

Barvení:
Vaše vlasy se po barvě lesknout. Perfektní krytí šedin, různé módní odstíny. Barva se nevymývá.

Plastické barvení:
Plastické barvení je barvení dvou barev, buď v tón v tónu ne podbarvení třeba tmavší barvou, tím vznikne zajímavý efekt.

Melír + Barva:
Je to kombinace melíru a barvy v jednom úkonu. Je to vhodné obvslášt pro vlasy  které jsou prošedivělé a samotný melír už nestačí zakrýt šediny nebo pro získání módního odstínu barvy a melíru.

Tříbarevný melír:
Jsou speciální barevné melíry, které v jednom úkonu odbarvý a nabarvý vlasy. Jsou to většinou měděné, červené a zlaté odstíny. Je to efektní melírování, může to být i v různých barvách.

Melír světlý:
Světlý melír může být v blond odstínech s teplým nádechem až do velmi světlých až platinových odstínů. Technikou do alobalu.

Trvalá Objemová:
Trvalá je vhodná pro větší objem účesu. Největší výhodou objemové trvalé je že tvarovat vlasy libovolně buď to do vlnitého účesu pomocí difuzéru nebo do objemného a hladkého účesu pomocí kulatého kartáče a fénu. Účes perfektně drží v požadovaném tvaru.

 

Obnovení poškozených vlasů Keratinem:

Provádíme obnovení vlasové struktury pomocí keratinu. Tato procedura má tři fáze: první fáze je umytí obnovujícím šamponem na poškozené vlasy atmosferickými vlivy, oslabené vlasy, chemicky ošetřené vykonává efektivní vnitřní restrukturační činnost.V součinnosti s obsaženým keratinem a pšeničnými proteiny zanechává vlasy hydratované, hebké a silné dokonce i tam, kde byly nejvíce pokozené. Aplikujeme na mokré vlasy a po vmasírování vypláchneme, následuje další fáze. Naneseme intenzivní obnovující lotion s velkým obsahem keratin, pšeničných proteinů a biopolymerů s jejichž pomocí proniká hluboce do střední části vlasů a vykonává obnovující a upravující činnost. Díky okamžitému účinku jsou vlasy hebké, plné lesku a snadno upravitelné. Následuje nahřátí pod tepelným zdrojem, opláchnutí a dokončení kůry s použitím Spraye. Pracujeme s italskými přípravky Inebrya.